Kontakt

Eveo västerort & Sollentuna

Biträdande verksamhetschef Tim Utkutug: tim.utkutug@eveo.se, 0708782578

Planering; Kourosh Safa; kourosh.safa@eveo.se, 0706120590

Eveo innerstan och Söderort

Verksamhetschef: Barbro Segersten: barbro.segersten@eveo.se 0737481623

Planeringschef: Nuran Yilmaz, nuran.yilmaz@eveo.se, 0768500576

Eveo Huddinge & Botkyrka (även Skärholmen och Farsta)

Verksamhetschef: Sofie Hadi; sofie.hadi@eveo.se, 0723586910

Enhetschef:Sainab Farhadian, sainab.farhadin@eveo.se, 0731463519

Eveo Södertälje 

Verksamhetschef Sofie Hadi; sofie.hadi@eveo.se, 0723586910

Enhetschef;Lotta Bohman, lotta.bohman@eveo.se, 0731463531

Nyheter

Barbro 4783 Kvadrat

Eveos handlingsplan avseende Covid-19
Personalen följer strängerligen Basala hygienrutinen

Img 0924

Senioryoga firar 2 år på Kupan
Vår Senioryoga firar 2 år på Kupan! Stort tack till yogaledare Kicki Åhs som ...

Img 6198

Eveos hemtjänst på lokal- tv i Södertälje
Var sjätte utlovade timme inom hemtjänsten i Södertälje kommun utfördes aldri...