Kontaktgruppen

Kay 4854 670 Web

Kayhan Utkutug
VD

kayhan.utkutug@eveo.se
070-315 55 43


Nuran 4697 670 Web

Nuran Yilmaz
Planeringschef

nuran.yilmaz@eveo.se
076-850 05 76


Sofi 4912 670 Web

Sofie Hadi
Verksamhetschef
sofie.hadi@eveo.se
072-3586910


Barbro 4796 670 Web

Barbro Segersten
Verksamhetschef

barbro@eveo.se
073-7481623


Lotta 7877 670 Web

Lotta Bohman
Gruppchef Södertälje
lotta@eveo.se
073- 1463531


Tim 5174 Web

Tim Utkutug
Utvecklingschef  / Chef Västerort

tim@eveo.se
0708-782578


Nyheter

Barbro 4783 Kvadrat

Eveos handlingsplan avseende Covid-19
Personalen följer strängerligen Basala hygienrutinen

Img 0924

Senioryoga firar 2 år på Kupan
Vår Senioryoga firar 2 år på Kupan! Stort tack till yogaledare Kicki Åhs som ...

Img 6198

Eveos hemtjänst på lokal- tv i Södertälje
Var sjätte utlovade timme inom hemtjänsten i Södertälje kommun utfördes aldri...